Ellátás változás
Marton Zsolt váci megyéspüspök rendelkezése alapján 2026. augusztus 1-jétől a kerepesi egyházközség – a szilasi filiával együtt – a gödöllői Szentháromság-plébánia plébánosának és két káplánjának lelkipásztori ellátása alá kerül.
A változás következtében a kistarcsai vasárnapi szentmise 11 óráról ismét 10 órára kerül át (augusztus 1-jétől). Szeptembertől Nagytarcsán pedig újra minden vasárnap este lesz szentmise.
Pető Gábor plébános
Vélemény, hozzászólás?