Ellátás változás

Marton Zsolt váci megyéspüspök rendelkezése alapján 2026. augusztus 1-jétől a kerepesi egyházközség – a szilasi filiával együtt – a gödöllői Szentháromság-plébánia plébánosának és két káplánjának lelkipásztori ellátása alá kerül.

A változás következtében a kistarcsai vasárnapi szentmise 11 óráról ismét 10 órára kerül át (augusztus 1-jétől). Szeptembertől Nagytarcsán pedig újra minden vasárnap este lesz szentmise.

Pető Gábor plébános

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük