Farsang – 2022

Farsang 2022

Kedves Nagytarcsai Katolikus Közösség!
2021-ben mindannyian sokmindent terveztünk egyéni szinten, családban és közösségben is. A Covid azonban ezt a „sokmindent” annak rendje-módja szerint át is húzta. Így többek között az egyházközségi farsangunkat is.
2022-ben azonban – sok bizonytalanság és hezitálás után – végül is sikerült megszervezni a katolikus családok farsangi találkozóját!

Így szeretettel hívok mindenkit a 2022. február 25-én (pénteken) este 6 órakor kezdődő farsangi összejövetelünkre! Ezúttal a helyszín a HEMO Közösségi Ház (Nagytarcsa, Rákóczi utca 84.)
Jöjjünk minél többen! Töltsük meg a termet, és érezze magát jól mindenki!

(FIGYELEM!  A helyszín megnevezése nem tévedés! Eredetileg ugyanis a templomi hirdetésekben a Táncsics Művelődési Ház  szerepelt, azonban tegnap kaptuk a hírt, hogy ott technikai okok miatt ilyen rendezvényt most nem lehet tartani; így kaptuk a HEMO használatának lehetőségét.)

Szeretettel: