Nagyböjti keresztút

Az utóbbi évekhez hasonlóan templomunkban ebben a nagyböjtben is lesz keresztúti ájtatosság igeliturgiával egybekötve; az alkalom most pénteken, 17-én, este 6 órakor igeliturgiával kezdődik, és ez után lesz a keresztút. Lélekben Jézussal EGYÜTT járjuk a keresztutat a nagytarcsai Don Bosco Szent János katolikus templomban. A lelki alkalomra mindenkit szeretettel várunk!

A mostani szombaton (18-án) 9 órától templomunk kertjét takarítjuk. Kérjük, hogy aki tud jönni, az kesztyűt, szerszámot hozzon magával.

Mivel a falu közterületein és útjain is ezen a szombaton lesz a tavaszi szemétszedés, a takarítás után az Önkormányzat minden résztvevőt meghív ebédre a sportpályához.

Nagytarcsán legközelebb két hét múlva, március 26-án, ½ 12-kor lesz szentmise.

Szeretettel: Farkas István egyháztanács tag