Templombúcsú és hirdetések

Templombúcsú

Múlt vasárnap szép ünnepet tartottunk templomunkban, a templom felszentelésének búcsúján. Néhány képet készítettem. A jobb minőségűekből néhányat csatolok.

Nagytarcsán októberben 13-án és 27-én fél 12-kor lesz szentmise. (Minden hónap 2. és 4. vasárnapján)

IMAKÖZÖSSÉG indult Nagytarcsán, minden héten kedden 18 órakor, a „kis” templomban.
Mottónk: Kérjetek és kaptok, keressetek és találtok, zörgessetek és ajtót nyitnak nektek! Bármit kértek hittel az imádságban, megkapjátok. (Mt 7,7;21,22)

MISEREND: október 13. és 27-én; November 10. és November 24-én. (Minden hónap 2. és 4. vasárnapján!)
Szeretettel várunk mindenkit misére, a már iskolás fiúkat pedig ministrálásra!

CSALÁDCSOPORT: Jelentkezni, Mayerné Schuller Hajnalkánál lehet Tel.: 0630/5694104; Email: schuller.hajnalka@mail.com

Szeretettel: Farkas István és Farkas Ete Domonkos

Nyitott templomok Nagytarcsán